Wolna Strefa

Grudzień

Opublikowano: 03.01.2020

W grudniu jak co roku, dużo się u nas dzieje. Począwszy od Mikołajek, wykonywania wspólnych stroików świątecznych, prób jasełkowych, występów aż po wigilię klubową.  5 grudnia odwiedziła nas nie kto inny jak... Św. Mikołaj i Śnieżynka!!! Ugościliśmy ich najlepiej jak potrafiliśmy, odśpiewaliśmy klika świątecznych kolęd, oraz przyjęliśmy z radością wszystkie prezenty które dla nas miał :D Dziękujemy również za obecność Panu Damian Sławski, Pani Anna Zapała-Śledź, oraz Panu Markowi Podsiadło. Także za pomoc w zorganizowaniu tego spotkania :)

 

6 i 7 grudnia wzięliśmy udział razem z Klubowiczami w Świątecznej Zbiórce Żywności w Delikatesach Centrum w Miedzianej Górze. Ala, Zuzia, Ola, Malwinka, Otylka, Maja, Julka, Kubuś, Wiktor i Kacper- dziękujemy bardzo za pomoc. Zebrane produkty trafiły do rodzin najbardziej potrzebujących  z terenu gminy Miedziana Góra.

 

W miesiącu grudniu odbywało się wiele zajęć międzypokoleniowych, wspólnie  z wychowankami i seniorami wykonywaliśmy stroiki świąteczne. Poniżej fotorelacja.

Próby jasełkowe

Jasełka w klubie

Wigilia w klubie

Wśród zaproszonych gości pojawili się m.in Wiceprzewodniczący Rady Gminy Marek Podsiadło, Dyrektor Klubów Młodzieżowych p. Beata Zawada, Dyrektor Zespołu Szkół Piotr Kwiecień, ksiądz wikariusz Piotr Nocoń, Kierownik Centrum Sportu i Rekreacji p. Adam Głogowski. Radna p. Anna Zapała- Śledż, sołtys Kostomłotów Pierwszych p. Zygmunt Pawlik.

Występ jasełek w parafii pod wezwaniem Andrzeja Boboli w Kostomłotach Drugich.