Wolna Strefa

KWIECIEŃ 2018

Opublikowano: 07.04.2018

KWIECIEŃ 2018

23.04.2018-30.04.2018

Czas spędzony na boisku przeznaczyli na rozwijanie umiejętności piłkarskich. Pogoda dopisywała, dlatego  nasi klubowicze w dobrych humorach rozgrywali jeden mecz za drugim. Fajnie i aktywnie spędzaliśmy czas na placu zabaw, grając w Uno, szachy i zabawy integracyjne. Nasi trzecioklasiści z pomocą wychowawców przygotowywali się do testów z matematyki, przyrody i języka polskiego. Na zajęciach kulinarnych Wiktoria i Karolina przygotowały pyszne gofry z bitą śmietaną i owocami. Pod kierunkiem p.Pauliny Karolina uczyła się gry na gitarze. Na zajęciach zumba fitness w rytmach muzyki latynoskiej poprawialiśmy swoją kondycję fizyczną.

Sekcja sportowa

Gry i zabawy

Odrabianie lekcji


Zajęcia kulinarne


Zajęcia muzyczne

Robotyka

Zajęcia zumba fitness


16.04.2018-20.04.2018

Sekcja sportowa

Początek nowego tygodnia rozpoczęliśmy od zajęć ruchowych na boisku. Ćwiczyliśmy szybkość, zręczność, zwinność i koordynację ruchu. Na zajęciach z j.angielskiego rozwiązywaliśmy zagadki obrazkowe, które pozwalają rozwijać spostrzegawczość, pamięć wzrokową i stanowią świetną rozrywkę dla dzieci. Wraz z panią Edytą przygotowaliśmy w kuchni pizzę w różnych smakach. Podczas zajęć muzycznych poznawaliśmy kolejne chwyty gitarowe, a na zajęciach kodowania poszerzaliśmy wiedzę dotyczącą  programowania robotów Lofi.  Na zakończenie tygodnia odbyły się zajęcia zumba fitness.


Język angielski

Warsztaty kulinarne

Gry i zabawy

Zumba

Muzyka

Warsztaty kodowania

Basen "Koral" w Morawicy09.04.2018-13.04.2018

Na dworze jest już ciepło i przyjemnie, dlatego większość czasu spędzamy na boisku. Podczas zajęć sportowych wykonywaliśmy ćwiczenia oswajające z piłką nożną, trenowaliśmy strzały na bramkę, chwyty i podania. Na kolejnym etapie nauki języka angielskiego nasza najmłodsza grupa klubowiczów uczyła się pisowni liczebników oraz utrwalała słownictwo związane z domem. W kuchni pod okiem pani Edyty upiekliśmy "malinową chmurkę" i "śliwki w czekoladzie". Nasi konstruktorzy podczas warsztatów kodowania próbowali samodzielnie projektować i programować własne roboty Lofi. Podczas zajęć z matematyki utrwalaliśmy wiadomości dotyczące wielokątów foremnych, kreśliliśmy bryły w rzutach prostokątnych, zajęliśmy się ich konstrukcją i wymiarowaniem. Tydzień zakończyliśmy zajęciami zumba fitness.

Zajęcia sportowe

Język angielski

Warsztaty gospodarstwa domowego


Robotyka

Zumba fitness

Matematyka


03.04.2018-06.04.2018

Przyszła już wiosna, dlatego nasze zajęcia sportowe odbywają się na boisku. Ruch na świeżym powietrzu cieszy naszych chłopców, którzy mogą poćwiczyć kopanie i rzucanie do celu, obronę a przede wszystkim rozgrywać mecze. W klubie natomiast świetnie bawiliśmy się grając w gry planszowe, Uno i Dobble. Podczas zajęć informatycznych klubowicze zapoznali się z budową i działaniem komputera. Pani Edytka wraz z uczestnikami warsztatów przygotowała w kuchni pyszne bułeczki cynamonowe. Przygotowane smakołyki szybko zniknęły z talerzy. Nasza grupka muzyków poznawała akordy piosenki "Wlazł kotek na płatek..." Na zakończenie tygodnia w ramach aktywności ruchowej  pod okiem p. Beaty odbyły się zajęcia zumba fitness.

Zajęcia sportoweGry i zabawy

Zajęcia z informatyki

Warsztaty gospodarstwa domowego

Zajęcia muzyczne

Zumba fitness