Wolna Strefa

WRZESIEŃ 2017

Opublikowano: 13.09.2017

WRZESIEŃ 2017

25.09.2017-29.09.2017

Każdy nowy tydzień rozpoczynamy sportowo i aktywnie. Rozgrywamy mecze piłki nożnej, pojedynki w bilarda, piłkarzyki i ping-ponga. Wspólne gry i konkursy to świetna zabawa dla naszych klubowiczów. Pamiętamy również o szkolnych obowiązkach. Dzieci chętnie korzystają z pomocy podczas odrabiania prac domowych. Na zajęciach plastycznych wykonaliśmy ozdoby i dekoracje z patyczków higienicznych. 29 września wzięliśmy udział w zbiórce żywności "Podziel się dobrym posiłkiem", która odbyła się w sklepie Euro w Chmielniku. W sobotę  wraz z innymi klubami wybraliśmy się na basen Koral do Morawicy.

Zajęcia zręcznościowo-ruchowe

"Jestem kobietą więc idę. Mamografia"

Zbiórka żywności - Chmielnik

Basen Koral w Morawicy18.09.2017-22.09.2017

Podczas sekcji sportowej aktywnie spędzamy czas na sali gimnastycznej, rozgrywamy pojedynki w piłkarzyki, bilarda i ping ponga. Podczas warsztatów psychologicznych z p. Aleksandrą w formie zabaw grupowych uczyliśmy się komunikacji, trenowaliśmy pracę w grupie i rozwijaliśmy wyobraźnię. W wolnym czasie organizowaliśmy wspólne zabawy i graliśmy w gry edukacyjne. Pod kierunkiem p. Sebastiana na zajęciach informatycznych tworzyliśmy animację w programie Scratch, natomiast p.Kasia utrwalała zasady i kolejność wykonywania działań matematycznych.

Sekcja sportowa

Zajęcia z informatyki

Warsztaty z psychologiem


Zajęcia z matematyki


11.09.2017 - 15.09.2017

Przed nami półfinałowe rozgrywki LWS. Chłopcy pełni energii rozgrywają na boisku mecze piłki nożnej, a w klubie pojedynki w piłkarzyki, bilarda i ping-ponga. Z gier stolikowych dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie gra Doubble, w którą bardzo chętnie grają najmłodsi i starsi klubowicze. W piątek odbyły się kolejne warsztaty informatyczne z panem Szymonem, który pokazał jak  w programie Scratch w łatwy sposób stworzyć interaktywną historyjkę, animację czy grę. W sobotę 16 września rozgrywaliśmy mecze półfinałowe Ligii Wolnych Stref. Podczas spotkania reprezentanci naszego klubu rozegrali mecz z drużyną z WS Żeromskiego.

Sekcja sportowa


Zajęcia z informatyki

Sekcja "rusz głową"

Sekcja fotograficzna

Rozgrywki LWS - Kielce

01.09.2017- 09.09.2017

Korzystając z ciepłej jesiennej pogody zajęcia sportowe odbywały się na boisku, gdzie rozgrywaliśmy mecze piłki nożnej. Przed nami  półfinał rozgrywek LWS, dlatego nasi zawodnicy intensywnie trenują przed sobotnimi rozgrywkami. Jesień obdarowała nas już kolorowymi liśćmi, które wykorzystaliśmy do tworzenia zabawnych zwierzątek. W prosty i szybki sposób, według własnych pomysłów powstały prace, które ozdobiły pracownię plastyczną. W minionym tygodniu w ramach realizowanych projektów odbyły się w naszym klubie zajęcia z matematyki, języka angielskiego, zajęcia z psychologiem, warsztaty profilaktyczne i modelarskie. 3 września uczestniczyliśmy we Mszy Świętej i Festynie Rodzinnym zorganizowanym w Zagnańsku. Atrakcją, którą przygotowaliśmy dla najmłodszych uczestników festynu było skręcanie i modelowanie balonów.

Sekcja sportowa


Zajęcia z plastyki

Zajęcia z matematyki

Festyn rodzinny w Zagnańsku