Wolna Strefa

Sekcje

Sekcje

 

Sekcje w klubie

 

Sekcja sportowa -  poniedziałki i środy - godz. 15.30.

Sekcja cieszy się dużym zainteresowaniem, klubowicze aktywnie spędzają swój czas biorąc udział w różnych formach aktywności fizycznej. Posiadamy własne boisko sportowe, które niedawno zostało odnowione. W ramach sekcji młodzież jeździ do krytej pływalni Koral w Morawicy, na rozgrywki międzyklubowe w piłkę nożną oraz naukę jazdy konnej do Bilczy.

Sekcja zręcznościowo-ruchowa - wtorek - 12.00-14.00

Dzieci i młodzież podczas zajęć mają możliwość rozgrywania pojedynków w cymbergaja, tenisa stołowego, piłkarzyki i bilarda.

Sekcja plastyczna - środa - godz. 17.00

Podczas zajęć dzieci i młodzież rozwijają swoje umiejętności manualne i wyobraźnię. Tworzą prace za pomocą nowych nieznanych  technik m.in. origami, decupage, quilling.

Sekcja taneczno-muzyczna - piątek - godz. 16.30

Sekcja taneczna rozwija koordynację ruchową, uczy współpracy w grupie, umożliwia tworzenie własnych układów tanecznych, choreografii oraz daje możliwość pokazania swoich umiejętności na różnych pokazach organizowanych przez kluby.

Sekcja radiowa - czwartek - godz. 15.30

Audycje radiowe z serii "Idole naszych czasów" przedstawiają sylwetki znanych i lubianych postaci ze świata nauki, kultury i sportu. Nasze audycje usłyszeć można w radiu Wolna Strefa w każdy czwartek w godzinach 17.30-19.00.

Sekcja "rusz głową" - sobota godz. 10.00

Celem sekcji jest popularyzowanie gier jako zadań ułatwiających naukę języków, podejmowania decyzji strategicznych, logiczne myślenie, ćwiczenie pamięci i radzenie sobie ze stresem.

Sekcja kulinarna -  wtorki i piątki - godz. 15.00

Sekcja obejmuje naukę przyrządzania smakowitych potraw oraz rozwijanie umiejętności podstawowych zasad prawidłowego odżywiania dnia codziennego.

Sekcja komputerowa - od poniedziałku do piątku - godz. 17.00-19.00

Sekcja stanowi formę zarówno edukacyjną jak i formę rozrywki. Młodzież na zajęciach uczy się jak bezpiecznie korzystać z komputera i internetu.

Sekcja matematyczno-edukacyjna - od poniedziałku do piątku - 15.00-17.00

W ramach sekcji klubowicze mają możliwość odrobienia prac domowych, w razie trudności mogą liczyć na pomoc wychowawców.

WSZYSTKICH SERDECZNIE ZAPRASZAMY.